Archiwum 2019

V edycja Grill Festiwal

V edycja Grill Festiwal

W dniach 6-7.04.2019 na terenie Amber Expo w Gdańsku odbyła się V edycja Grill Festiwal - imprezy kulinarnej, której ideą jest ukazanie szefa kuchni jako artysty oraz władcy ognia i dymu.

[...]

Targi Sielskie Smaki

Targi Sielskie Smaki

W dniach 5-7.04.2019, na terenie Global Expo na warszawskim Żeraniu, odbyły się Targi Sielskie Smaki, którym patronował Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni.Pośród dziesiątek wystawców dominowały produkty regionalne i tradycyjnie wytwarzane, niejednokrotnie w domowych manufakturach i gospodarstwach rolniczych.

[...]

23 edycja Międzynarodowych targów Gastronomicznych Euro Gastro

23 edycja Międzynarodowych targów Gastronomicznych Euro Gastro

W dniach 27-29 marca odbyła się, już  23 edycja Międzynarodowych targów Gastronomicznych Euro Gastro, którą patronatem swoim objęło Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni.

W ciągu trzech dni swoje nowości, najciekawsze projekty oraz najnowsze trendy w biznesie gastronomicznym zaprezentowało ponad 200 wystawców z całej Europy.

[...]

Międzynarodowe Targi Worldfood

Międzynarodowe Targi Worldfood

9 marca, podczas Międzynarodowych Targów Worldfood w warszawskim Expo, którym patronowało Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni odbyły się liczne prezentacje i pokazy kulinarne, których tematyka i składniki receptur ściśle związane były z charakterystyką kuchni polskiej, tej nowoczesnej jak i tej, która prezentowano na stołach w XV,XVI i XVII wieku.

[...]

Po czym poznać Dobrą Wołowinę?

Po czym poznać Dobrą Wołowinę?

System jakości to pewność dla Konsumenta!
Polska wołowina HIT eksportowy
Polska wołowina od lat jest znana na całym świecie jako mięso doskonałej jakości. Nasza wołowina dopuszczona jest nawet na rynek japoński, który jest jednym z najbardziej wymagających światowych rynków pod względem jakości i bezpieczeństwa żywności.

[...]