Udział Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni w Targach Euro Gastro 2024.

W dniach 12-14 marca 2024 roku odbyły się targi EuroGastro, w których czynny udział brało Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów  Kuchni i Cukierni. Na stoisku Stowarzyszenia odbywały się pokazy prowadzone przez Kucharzy Poland National Culinary Team oraz zaproszonych gości. Podczas tych pokazów kucharze reprezentacji promowali kuchnię polską, przygotowując dania w których wykorzystywane były produkty od partnerów i sponsorów stowarzyszenia. Pokazy przyciągały uwagę osoby odwiedzające targi, które z zainteresowaniem śledziły to co działo się na stoisku. Pokazy były połączone z degustacją więc wszyscy mogli spróbować dań przygotowanych przez kucharzy stowarzyszenia.

Dodatkową atrakcja na stoisku stowarzyszenia była obecność wielu partnerów którzy prezentowali swoje produkty i usługi. To dzięki nim mieliśmy możliwość przeprowadzenia tak wielu pokazów i nakarmienia wszystkich na targach. Dziękujemy naszemu głównemu partnerowi – TransGourmet Selgros, Instytutowi Kulinarnemu TransGourmet oraz pozostałym partnerom i sponsorom:
Barbara Luijckx,
Dora Metal
Frozana Profesjonal
Piekarnia Inter Europol
Bagstar
Cheman
Unox
Siejemy
Giesser
AMT Best Pan
Monini
Ecolab
Vileda Profesjonal
Gourmet Foods
Morliny
Dawtona
Janex

Zapraszamy Serdecznie na kolejną edycję targów EuroGastro, gdzie będziemy kontynułować promocję kuchni Polskiej i inspirować miłośników kulinariów do odkrywania nowych smaków i technik kulinarnej sztuki.