Aktualności

Olimpiada Kulinarna Stuttgart.

Już niebawem bo 31 stycznia Poland National Culinary wyjeżdża do Stuttgartu na Olimpiadę Kulinarną. Przygotowania do startu trwały od stycznia 2023r. Przed kucharzami i całym zespołem ostatnia prosta, ostatni trening i sam start w olimpiadzie. Sama Olimpiad odbędzie się w dniach   2 - 7 lutego 2024. 
Ica Culinary Olympics Stuttgart 2024 to prestiżowe wydarzenie, które jest jednym z najważniejszych konkursów kulinarnych na świecie. W tym roku będzie to już 26 edycja olimpiady. Nasza polska drużyna, składająca się z utalentowanych i doświadczonych kucharzy, będzie rywalizować z innymi krajami w różnych kategoriach, prezentując swoje umiejętności kulinarne i tworząc wyjątkowe dania.

To wydarzenie stanowi doskonałą okazję, aby wspierać naszą polską drużynę. Zachęcamy wszystkich do kibicowania naszym kucharzom i śledzenie ich występów podczas IKA Culinary Olimpics Stuttgart 2024. Będzie to okazja, abyśmy mogli być dumni z osiągnięć naszych reprezentantów w sztuce kulinarnej na arenie międzynarodowej. 
Niech cała Polska trzyma kciuki za naszą reprezentację i życzy im powodzenia w tych prestiżowych zawodach!!! 
Skład Poland National Culinary Team:
 
Bartosz Peter - Chef - Kapitan 
Michał Świerad - Pastry Chef 
Marcin Gruszka - Chef 
Maciej Hippler - Chef 
Tomasz Ziółkowski - Chef 
Sebastian Plasota - Chef 
Angelika Chwyć - Pastry Art 
Wojciech Waliszewski - Asystent 
Łukasz Wódz - Asystent 
Weronika Gurynow - Junior Chef - start indywidualny 

Sebastian Krauzowicz - Team Manager