Aktualności

Wyjazd OSSKiC do USA na konkurs BBQ

Jak co roku zbliża się wyjazd dla Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni do USA na konkurs BBQ. Po raz kolejny z pomocą sponsorską przyszła nam firma Qchnia Project z Rzeszowa na którą zawsze można liczyć.

Firma powstała w 2018 roku w Rzeszowie z pomysłu Krzysztofa Szmist. Bardzo szybko, dzięki determinacji, zaangażowaniu oraz przede wszystkim profesjonalizmowi w działaniu i obsłudze kolejnych Inwestorów z lokalnej podkarpackiej firemki stała się dużą, znakomicie prosperującą firmą. Mocny nacisk na ekspansje działań po za granicę podkarpacia sprawił, że Qchnia Project w obecnej chwili jest mocno rozpoznawalna w całej Polsce i nie tylko. Wiele kluczowych, flagowych projektów gastronomicznych jak hotele, restauracje, pizzerie i inne w całej Polsce ale także na Słowacji czy Ukrainie jest realizowanych obecnie przez zespół Qchni.
Firma oferuje kompleksową pomoc dla Inwestorów w zakresie projektowania nowych i adaptacji istniejących obiektów Horeca, sprzedaż i montaż wraz z obsługą serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną urządzeń i mebli gastronomicznych topowych marek i producentów z całego świata, szkolenia i prezentacje produktowe dla Inwestorów oraz dla personelu kuchni i barmanów oraz kelnerów a także pomoc we wdrażaniu nowości i innowacji podnoszących standard lokali. W ofercie Qchnia Project znajdziecie również dedykowane oprogramowanie POS i pełną obsługę w zakresie kas fiskalnych, terminali płatniczych, które firma dopasowuje indywidualnie do potrzeb i charakteru kolejnych obiektów. Kolejną bardzo atrakcyjną propozycją jest kawa Quality Premium – rzeszowska firma oferuje dwie swoje autorskie mieszanki przygotowywane na wyłączność Qchnia Project przez jedną z polskich palarni.
Firma Qchnia Project w obecnej formie to znakomity partner biznesowy dla nowych i istniejących obiektów Horeca. Firma która mierzy się z każdym wyzwaniem, tak aby efekt finalny był jak najbardziej satysfakcjonujący dla Inwestora.
Zachęcamy do zapoznania się szeroką ofertą firmy na stronie www.qchnia-project.pl oraz do obserwowania kolejnych dni z życia firmy na bardzo ciekawym fanpage FB https://www.facebook.com/QchniaProject/
Poniżej prezentujemy kilka fajnych fotek z ostatnich realizacji firmy, które pokazują możliwości Qchnia Project  oraz kontakt do Krzysztofa Szmist dla zainteresowanych współpracą: biuro@qchnia-project.pl  lub tel. 888 407 444
Jako Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni dziękujemy za wsparcie sponsorskie i pozdrawiamy cały zespół Qchnia Project”