Sponsor Polish BBQ Kings na mistrzostwa BBQ w Perry (USA)

Chcielibyśmy przedstawić Państwu jednego z naszych oficjalnych sponsorów, dzięki któremu zrealizowaliśmy nasz plan wyjazdu na mistrzostwa świata w BBQ na Florydę. A młody kucharz Daniel Ostrowski Dostał niezwykłą szansę przeżycia rywalizacji z drużynami amerykańskimi na własnej skórze.
Firma Qchnia Project z Rzeszowa – bo o niej mowa – to firma młoda stażem ale z ogromnym doświadczeniem.

Qchnie Project tworzy ekipa niesamowicie ambitnych, pomysłowych i kreatywnych ludzi z założycielem Krzysztofem na czele. Realizuje wiele rewelacyjnych inwestycji związanych z rynkiem Horeca nie tylko w naszym pięknym kraju ale także po za jego granicami. Ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie zespołu Qchnia Project nabyte podczas ostatnich lat pracy w konkurencyjnych podmiotach pozwalają wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet tym najtrudniejszym i najbardziej ambitnym stawianym przez Inwestorów. Qchnia Project obok standardowych usług jak sprzedaż produktów, urządzeń i mebli dla sektora Horeca oferuje także a może przede wszystkim:
- projekty technologiczne obiektów hotelarsko-gastronomicznych
- projekty wnętrz 3D zarówno obiektów Horeca ale także prywatnych rezydencji czy apartamentów
- nadzór i kompleksową opiekę nad powierzoną inwestycją
- szkolenia zarówno z zakresu obsługi urządzeń dostarczonych przez firmę jak i z szerokiego zakresu prowadzenia i rozwoju obiektów gastronomicznych, strategii marketingowych, etc.
- we współpracy z „Przyjaciółmi Qchnia Project” dobór i montaż instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz nawiewno-wywiewnych; usługi pralnicze; usługi remontowo-budowlane
- finansowanie inwestycji ze środków unijnych oraz za pośrednictwem banków
- własna kawa z lokalnej palarnii
- obsługa klientów instytucjonalnych oraz prywatnych
Jak widzicie Qchnia Project to najlepszy partner do interesów dla planowanych oraz funkcjonujących obiektów hotelarsko-gastronomicznych i nie tylko.
Qchnia Project to firma o wielu twarzach – to nie tylko inwestycje i zarabianie pieniędzy – to firma, która wspiera inicjatywy jak nasz wyjazd na Florydę, pomaga lokalnym stowarzyszeniom jak „Natchnieni Bieszczadem” propagującym miejscową kulturę oraz opiekuje się rozwojem talentów kulinarnych, sportowych i innych.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowa ofertą firmy na Fb.com/QchniaProject Oraz stronie www.qchnia-project.pl

My oczywiście dziękujemy jeszcze raz za wsparcie i życzymy sukcesów całej ekipie Qchnia Project.